Історія закладу освіти

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДНЗ №547

Дошкільний навчальний заклад №547 був створений у 1976 році переважно для потреб робітників Київського заводу ім.Лепсе. Офіційний день відкриття закладу - 19 грудня 1976 року. Під патронатом заводу заклад проіснував 20 років, а в листопаді1996 року став підпорядкований Ленінградському (нині Святошинському) району м.Києва.

В закладі 6 групових приміщень, музично-спортивний зал, медичний кабінет. На території закладу обладнано 6 ігрових майданчиків, 1 спортивний майданчик. Велика кількість різноманітних зелених насаджень дає можливість знайомити дітей як з садовими деревами і кущами, так і з рослинами лісу, а також завдяки облаштуванню невеликих ділянок городу на території закладу, діти мають змогу застосовувати набуті трудові вміння.