Група №2 «СОНЕЧКО»

Наш девіз: Ми, Сонечка маленькі
личка в нас усі біленькі,
Ми промінчики ясні
Нам в садочку заздрять всі.

У групі працюють:

Вихователі: Макушинська Оксана Василівна

Явєрова Жанна Валеріївна

Наше педагогічне кредо:

Що може бути дорожче , ніж дитя,
Якого любиш ти до забуття?
Але підняти його на власні ноги -
Для цього треба все життя

Ми вважаємо, що пізнати і навчити дитину у цій складній справі немає готових рецептів. Але вважаємо, що насамперед треба зрозуміти дитину як особистість, розгледіти її індивідуальні особливості. "Прив'язуючи" навчальні завдання до життєвого досвіду дитини, використовуючи сучасні технології, досягаємо поставленої мети самореалізації кожної дитини. Котрий рік навчаємо дітей та щоразу навчаємось від них самі. Тому успіх нашої педагогічної праці вбачаємо у постійному спілкуванні з дітьми, у взаємній любові вихователів і вихованців, у вмінні "запалити" дітей до роботи. Працюючи за системою розвивального навчання, прагнемо не робити поділу між дітьми на сильних і слабих, а вчимо їх цінувати свою працю та намагатися виконувати її якнайкраще. Користуючись сучасними технологіями, надаємо можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу. Дошкільнята навчаються в атмосфері взаємоповаги, любові, добра. Живемо однією великою родиною. Виявляючи та розвиваючи творчий потенціал, створюємо умови для самоактуалізації особистості, задоволення її духовних потреб. Шляхом переведення елементів зовнішнього світу у внутрішнє "Я", здійснюємо соціальну адаптацію дитини, а головними чинниками цього стають навчання та виховання. Завданням кожного з нас є зробити процес навчання захоплюючим та радісним. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору.