Група № 3 "Світлячки"

Вихователь: Кримчак Антоніна Сергіївна

Мій девіз: "Вихователь не той, хто вчить, а той у кого вчаться".

Моя робота спрямована на те, щоб розвивати дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності.

Я знаю, що вихователями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, вихователь – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця, і серце, віддане дітям. Моє покликання – учити дітей по-праведному жити, любити свою землю, не бути байдужими, плекати в душі добро й людяність.

Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу та радість життя. Від такого спілкування часто почуваюся щасливою. Коли в дитини загоряються цікавістю оченята, коли дитя з радістю поспішає вранці до дитячого садка, - я щаслива. Постійно відчуваю підтримку й взаєморозуміння своїх колег, адміністрації та батьків. А це так важливо!