• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Дошкільний навчальний заклад № 547
Наш садочок квітує, ще й городинкою частує

«Бджоли раді цвіту, діти - літу»

/Files/photogallery/742/44.jpgЛіто голубить малечу й дорослих довгоочікуваним теплом, тішить зір розмаїттям барв, надихає і дає наснагу. Так і хочеться милуватися красою природи, прислухатися до її цікавих історій, доглядати за нею, гратися і радіти життю.

Спостерігаючи разом з дітьми за квітучими клумбами звертаємо їхню увагу на розмаїття кольорів квітучих квітів, також вчимо малят доглядати за квітами (розпушувати, прополювати, поливати).

Екологічну компетентність малят доречно закріпити в розвивальних, дидактичних та творчих іграх що сприяє реалізації пізнавальних, розвивальних, естетичних та оздоровчих завдань у роботі з дітьми.

«Квітнуть квіточки–
підростають діточки»

/Files/photogallery/742/IMG_2411.JPGЛітня пора налаштовує і дорослих і дітей на відпочинок, розваги. Тож маємо зробити цю пору року яскравою, незабутньою для наших вихованців, наповнити її музикою, співом, поезією. Літературний та розвивальний матеріал можна поєднати в інтегрованих розвагах на свіжому повітрі під час спостережень та праці на квітниках.

Троянда

Троянди тендітна краса,
В пелюстках тремтлива роса,
Люблю я троянду живу,
Ніколи її не зірву.

Петунія

Пашить петунія розкішна,
Пелюстки ніжні розпуска,
У неї одяг дуже пишний,
Їй серпень плаття дарував

«Що літом придбаєш, то зимою маєш»

/Files/photogallery/742/100_2379.JPGПрийшло літо. Пора, коли багато роботи чекає на дітей в городах, квітниках. Вихователям слід по-справжньому захопити дітей працею в природі, дати їм змогу думати й шукати, працювати самостійно і, щоб результати праці кожного цікавили всю групу, щоб вона була корисною і потрібною всім, щоб, працюючи індивідуально, дитина відчувала, що вона робить корисну для всіх справу.

Залучаючи дітей до праці, варто орієнтуватися на їхній емоційний стан. Ні в якому разі не робити трудові завдання засобом покарання, шантажу чи тиску на дитину. Особливо важливим є ставлення батьків до результатів дитячої праці – усе, що зроблено руками дитини,має бути використаним за призначенням. Кожна справа об'єктивно й доброзичливо оцінена.

«Маленька праця краща
за велике безділля»


Бараболин рід

У картоплі-бараболі
Діти виросли у полі.
І цибуля і морквиця
і капуста – молодиця
Як пішли ми їх збирати,
Наносили два кагати.

Свято врожаю

Врожаю у нас багато
В дитсадочку буде свято.
Недарма ми працювали
Поливали і сапали.
Будем їсти залюбки
Овочеві страви запашні

Фотоальбом по темі

Кiлькiсть переглядiв: 846

Коментарi